PSG ustaliło priorytety kontraktowe. Kylian Mbappe ważniejszy od Neymara

PSG postawiło sobie cel numer jeden na najbliższy czas. Jest nim przedłużenie kontraktu z Kylianem Mbappe - taką informację przekazał dziennik "As". Mistrzowie Francji stawiają tym samym Mbappe na liście priorytetów wyżej niż Neymara.

Nie da się ukryć, że Kylian Mbappe jest jednym z czołowych piłkarzy PSG. 21-latek ma ogromny wpływ na grę swojego zespołu, jednak status lidera drużyny nadal ma Neymar. Z tego powodu czołowe europejskie kluby, m.in. Juventus, Real Madryt, Liverpool czy Barcelona, chce ściągnąć Francuza do siebie, licząc się z koniecznością zapłaty ok. 200 milionów euro.

Zobacz wideo "Barcelona wyhamowała. Real Madryt ma dwa główne problemy"

Jak donosi hiszpański "As", Leonardo, dyrektor sportowy PSG, zdecydował, że priorytetem mistrzów Francji będzie przedłużenie kontraktu z Kylianem Mbappe. Tym samym na liście priorytetów wyprzedza Neymara, choć kontrakt Brazylijczyka kończy się w tym samym momencie - z końcem czerwca 2022 roku.

Leonardo jest skłonny zrobić wszystko, by zatrzymać w Paryżu Mbappe. Zdaniem dziennikarzy "Asa", Francuz domaga się pozycji lidera w zespole, a dyrektor sportowy mistrzów Francji miał uwierzyć w to, że to właśnie 21-latek będzie w przyszłości najważniejszą osobą w zespole, a nie Neymar, jak było dotychczas.

Przeczytaj także:

Więcej o: