Prawdziwa demolka. PSG nie miało litości. Cudowny gol Florenziego [WIDEO]

PSG rozgromiło Angers 6:1 w piątkowym spotkaniu ligi francuskiej. Ozdobą meczu był gol Alessandro Florenziego, który popisał się cudownym strzałem w same okienko.

Paryżanie już w 7. minucie objęli prowadzenie. Alessandro Florenzi, nowy nabytek wypożyczony z Romy, znalazł się w polu karnym rywali. Włoch najpierw podbił sobie piłkę, a potem uderzył z pierwszej piłki na bramkę rywali, która po chwili wylądowała w prawym górnym rogu. Był to jego debiutancki gol w nowym zespole.

Zobacz fantastycznego gola Florenziego:

W 36. minucie Neymar podwyższył na 2:0. W drugiej połowie gracze PSG strzelili jeszcze aż cztery gole. Do siatki trafiali kolejno Neymar, Julian Draxler, Idrissa Gueye i Kylian Mbappe. Goście zdobyli honorową bramkę, autorstwa Ismaela Traore.

Zespół Thomasa Tuchela po efektownej wygranej (czwarta z rzędu) ma na koncie 12 punktów w Ligue 1 w sezonie 2020/21/ Obecnie jest drugi w tabeli, ale ma rozegrane więcej spotkań niż pięć drużyn, które są za nim.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl