Marcin Bułka wybrał nowy klub! Bramkarz PSG trafi do II ligi

- Marcin Bułka po przedłużeniu kontraktu z PSG przeniesie się na wypożyczenie do drugoligowej Cartageny - napisał na Twitterze Tomasz Ćwiąkała, komentator Canal+.

Przyszłość Marcina Bułki jest niepewna. Polak ma kontrakt w PSG do końca czerwca 2021 roku. Nie może jednak liczyć na miejsce w bramce mistrzów Francji. Jak informuje Tomasz Ćwiąkała, komentator Canal+, agenci znaleźli rozwiązanie dla niego.

Zobacz wideo Vuković zwolniony z Legii. Statystyki go nie bronią

Macin Bułka do Hiszpanii?

Bułka ma przedłużyć kontrakt z PSG, a następnie udać się na wypożyczenie do Cartageny. To zespół występujący w Segunda Division. Po trzech kolejkach nowego sezonu jest na 19. miejscu na 22 drużyny. 20-letni Bułka rywalizowałby tam o miejsce w bramce z dwoma hiszpańskimi bramkarzami. To 30-letni Marc Martinez i 23-letni Esteve Pena.

W PSG Polak jest dziś trzecim golkiperem za Keylorem Navasem i Sergio Rico. Dodatkowo mistrzowie Francji sprowadzili kilka dni temu kolejnego bramkarza - Alexandre Letelliera. 

Marcin Bułka trafił do Paris Saint-Germain z Chelsea w 2019 roku. W ciągu roku rozegrał zaledwie dwa mecze. W obecnym sezonie przeciwko RC Lens zaliczył koszmarny błąd, przez co zespół Thomasa Tuchela przegrał 0:1.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj też:

Więcej o: