Cristiano Ronaldo chciał odejść z Juventusu! "France Football" ujawnia

Zaskakujące informacje przekazał "France Football". Słynny magazyn twierdzi, że Cristiano Ronaldo chciał odejść do PSG. Transfer nie doszedł do skutku z powodu pandemii koronawirusa.

Zdaniem Francuzów, Cristiano Ronaldo był jesienią ubiegłego roku rozczarowany grą Juventusu. Do tego stopnia, że myślał o transferze do PSG. Czarę goryczy przelało spotkanie Ligi Mistrzów Juventus - Lokomotiw z 22 października. Gospodarze wygrali 2:1 po dwóch bramkach Paulo Dybali. Nie był to jednak dobry występ w ich wykonaniu. To po tym meczu Ronaldo miał myśleć o transferze do paryskiego klubu.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo przejął władzę w Juventusie? "Sarri stracił szatnię"

- Mimo zwycięstwa, z twarzy Ronaldo wyczytać można było irytację. Portugalczyk nienawidzi gdy jego zespół nie gra tak dobrze, jak on. W takich chwilach wyobraża sobie siebie gdzie indziej. Na przykład w Paryżu - czytamy we "France Football". 

Zdaniem prestiżowego magazynu, Ronaldo chciał grać w stolicy Francji, bo kusiła go możliwość występowania w jednym zespole z Neymarem i Kylianem Mbappe. - Portugalczyk marzył o PSG. O Paryżu, w którym w 2016 roku został mistrzem Europy - dodano.

Ronaldo nieszczęśliwy w Juventusie?

Według informacji "France Football", transfer Ronaldo do PSG nie doszedł do skutku z powodu pandemii koronawirusa. W czasach kryzysu kluby nie chcą wydawać wielkich sum na transfery. Nawet takie, jak PSG, wspierane przez bogatych właścicieli z Bliskiego Wschodu. Ostatecznie Ronaldo został we Włoszech, gdzie do końca sezonu walczył o tytuł króla strzelców. Rozgrywki Serie A zakończył z 31 bramkami, a wraz z drużyną został mistrzem Włoch. 

Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy Ronaldo pozostanie w Juventusie na kolejny sezon, to Portugalczyk niedawno je rozwiał. Napisał kilka dni temu na Instagramie: "Cieszę się ze zdobycia dwóch z dziewięciu kolejnych tytułów Juventusu w Serie A. To wydaje się łatwe, ale wcale nie jest! Rok po roku dzięki talentowi, poświęceniu i ciężkiej pracy możesz osiągać swoje cele i być lepszym niż wcześniej. Ruszam po trzeci tytuł mistrza Włoch." Nie przekonał tym jednak "France Football", który kończy swój artykuł słowami: Turyn to nie Madryt. Turyn to nie Premier League. Klub może być duży, ale drużyna nie jest na odpowiednim poziomie. Ronaldo nie jest tam szczęśliwy.

Przeczytaj też:

Więcej o: