Trener Celtiku wściekły na Neymara po sparingu. "Jest irytujący"

PSG wygrało 4:0 z Celtikiem Glasgow w kolejnym meczu towarzyskim przed turniejem finałowym Ligi Mistrzów. Podczas meczu doszło do spięcia między Neymarem a Neilem Lennonem, trenerem szkockiego zespołu, który zaatakował Brazylijczyka podczas pomeczowej konferencji prasowej.

PSG nie dało żadnych szans Celtikowi w meczu towarzyskim, w którym wygrali 4:0 po bramkach Mbappe, Neymara, Herrery i Sarabii. Podczas spotkania doszło jednak do spięcia między trenerem szkockiego zespołu, Neilem Lennonem, a Neymarem, który symulował faul.

Zobacz wideo Juventus - Lazio 2:1. Interwencja Szczęsnego [ELEVEN SPORTS]

Do całego zdarzenia odniósł się podczas konferencji prasowej Lennon, który zaatakował Neymara. - On znowu próbował wszystkich wkurzyć. Mówiłem swoim zawodnikom, że muszą zachować spokój i nie dać się złapać na jego próby. Jest bardzo irytujący i wie o tym - podkreślił trener Celticu.

Lennon chwalił z kolei Kyliana Mbappe. - Jestem wielkim fanem Mbappe. Jeśli chodzi o jego pomysły i tempo, jest fantastyczny. Dzięki niemu PSG ma jakość na całym boisku. Cieszę się, że mogliśmy z nimi zagrać i nie sądzę, byśmy powinni przejmować się porażką - dodał trener Celticu.

PSG przygotowuje się w sparingach do turnieju finałowego Ligi Mistrzów, który odbędzie się w Portugalii w dniach 12-23 sierpnia. Francuski zespół jest już w ćwierćfinale, w którym zmierzy się z Atalantą. Ze względu na przerwę w rozgrywkach z powodu pandemii koronawirusa, o awansie do następnej fazy decydować będzie tylko jedno spotkanie.

Przeczytaj także:

Więcej o: