38-letni Djibril Cisse naprawdę chce to zrobić! Jest już chętny klub. Szaleństwo

Djibril Cisse niebawem może zostać nowym zawodnikiem Dijon. Francuski klub zareagował na wypowiedź doświadczonego napastnika, który niedawno ogłosił, że chce wrócić do gry, by złamać barierę 100 strzelonych goli w Ligue 1 (obecnie ma ich 96).

Djibril Cisse uchodził za jeden z największych talentów we francuskiej piłce. Najlepszy czas napastnika przypadł na 2004 rok, kiedy Liverpool kupił go z Auxerre za 14 milionów funtów. Z klubem z Anfield Road Cisse wygrał Ligę Mistrzów w 2005 roku, jednak to tam doznał też poważnej kontuzji, która spowolniła jego karierę. Na przestrzeni dwóch lat dwukrotnie poważnie złamał nogę. Choć jego piłkarskie CV i tak jest bogate, bo grał też m.in. w Marsylii, Sunderlandzie, Panathinaikosie, Lazio, QPR czy Kubaniu Krasnodar, to wciąż nie czuje się spełniony. 

- Wiecie, jak to jest z napastnikami. Kochamy stawiać sobie cele, a potem je osiągać. Wyznaczamy sobie granice, np. strzelić 25 goli, 50, 75, itd. Mnie teraz prześladuje zdobycie stu bramek w Ligue 1, bo mam ich 96. Doprowadza mnie to do szału. Chcę wrócić do Ligue 1, aby je zdobyć. Mogę je strzelić w dwa lub trzy miesiące. By to zrobić, jestem gotów wznowić karierę i grać za darmo - przyznał niedawno Cisse.

Zobacz wideo Jak dużo dzieli Lewandowskiego od rekordu Muellera? [Naszym Okiem]

Djibril Cisse może wrócić do gry! Jest chętny klub

Na reakcję klubów na słowa Cisse długo nie trzeba było czekać. Zdaniem "France Football" zatrudnieniem 38-letniego Cisse interesuje się Dijon. Francuscy dziennikarze uważają, że władze klubu do zakontraktowania byłego reprezentanta Francji namawia dyrektor sportowy Dijon.

Przeczytaj także:

Więcej o: