Tak, to jeden z najlepszych napastników świata. Po sezonie zaczął pracę w polu [WIDEO]

Co prawda rozgrywki Ligue 1 zostały już zakończone, ale nie wszyscy zawodnicy zdecydowali się na odpoczynek po trudach sezonu. Edinson Cavani wrócił do rodzinnych stron w Urugwaju, a w ostatnich dniach w mediach społecznościowych pokazuje, że ciężko pracuje na własnym polu.

Jest jednym z najlepszych napastników na świecie, ale po skończonym sezonie ligi francuskiej nie leci na egzotyczne wakacje za ogromne pieniądze. Napastnik PSG, Edinson Cavani wrócił do Urugwaju, gdzie zajmował się własną posiadłością.

Zobacz wideo Bundesliga. Bayern - Fortuna 5:0. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Edinson Cavani zamiast luksusowego wypoczynku wybrał pracę w polu

Urugwajczyk korzysta z kolejnych tygodni wolnego czasu, m.in. pracując na własnym polu. Niedawno wstawił filmik, na którym pokazuje, jak wyglądają jego dni ciężkiej pracy, choćby ścinając trawę za pomocą kosy. Piłkarz nie ma już wiele czasu, bo powrót do treningów we Francji władze Paris Saint-Germain wyznaczyły swoim zawodnikom na 22 czerwca.

Cavani gra dla PSG od lipca 2013 roku. Wcześniej był zawodnikiem Napoli, a także Palermo. W zakończonym sezonie Ligue 1 w czternastu meczach w barwach paryżan zdobył cztery gole i zaliczył dwie asysty.

Przeczytaj także:

Więcej o: