Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

9 mln odtworzeń! Neymar strollował swojego syna [WIDEO]

Neymar często pokazuje, jak spędza wolny czas po zakończeniu rozgrywek Ligue 1. Brazylijczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zabawny filmik z własnym synem, który cieszy się w sieci ogromną popularnością.

Liga francuska przedwcześnie zakończyła ligowy sezon z powodu pandemii koronawirusa. Neymar, gwiazda PSG ma obecnie mnóstwo wolnego czasu. Brazylijczyk postanowił zorganizować zabawę z synem w ogrodzie która od razu stała się hitem internetu.

Zobacz wideo Fortuna - Schalke 04. Skrót meczu [Eleven Sports]

Neymar zrobił okrutny żart własnemu synowi

Piłkarz PSG obecnie przebywa w Brazylii, gdzie indywidualnie trenuje, a na swoim profilu w mediach społecznościowych często zamieszcza różne filmy. Na najnowszym z nich postanowił zrobić żart własnemu potomkowi. 8-letni Davi Lucca wykonuje kolejne nieudane próby uderzenia głową małej piłeczki. W pewnym momencie Neymar rzuca synowi jajko, które błyskawicznie rozbija się na głowie Daviego. "Dzień trollingu z synem" – napisał Neymar pod wideo, które znalazło się na Instagramie 28-latka.

 

Obecny kontrakt Neymara w stolicy Francji obowiązuje do czerwca 2022 roku. Paryski klub chciałby przedłużyć z nim umowę, ale piłkarz odmówił. W tym sezonie Brazylijczyk zdobył 18 bramek dla PSG w 22 meczach we wszystkich rozgrywkach.

Więcej o: