Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Marcin Bułka chce zmienić klub. Jest przekonany, że mu się uda

Marcin Bułka w rozmowie z TVP Sport wyjawił, że chciałby zmienić klub, prawdopodobnie na zasadzie wypożyczenia. Obecnie Polak nie ma szans na regularną grę w PSG.

Marcin Bułka wraz z kolegami z PSG mogli cieszyć się z mistrzostwa. PSG miało 68 pkt (po 27 rozegranych meczach), znacznie wyprzedzając Olympique Marsylię (56 pkt w 28 meczach) i Rennes (50 pkt w 28 meczach).

Zobacz wideo

Marcin Bułka rozegrał tylko jedno spotkanie w sezonie 2019/20

20-letni polski bramkarz rozegrał w tym sezonie jedno spotkanie ligowe (w 4. kolejce z FC Metz, PSG wygrało 2:0). W trzech pierwszych kolejkach siedział na ławce, lecz potem do końca sezonu znajdował się poza ławką rezerwowych - pierwszym wyborem Thomasa Tuchela jest Keylor Navas, a jego zastępcą jest sprowadzony z Sevilli Sergio Rico. Z tego względu Bułka myśli o zmianie klubu. 

Chcę iść grać. Teraz rozmawiam na temat przedłużenia kontraktu. Jesteśmy na łączach. Nie ma niestety jeszcze możliwości spotkania się twarzą w twarz, ale rozmawiamy cały czas i wydaje mi się, że w najbliższych tygodniach decyzja będzie podjęta. Ja wiem, że chcę iść grać i prawdopodobnie pójdę

- powiedział w rozmowie z TVP Sport (jego obecny kontrakt obowiązuje do czerwca 2021 roku). Już w marcu hiszpańskie El Desmarque informowało o zainteresowaniu Realu Betis. Hiszpański klub obserwuje Bułkę od dawna, a Polak miałby zastąpić Joela Roblesa.