Kiedrzynek odchodzi z PSG. "Nie chciałam się z wami pożegnać bez słowa" [WIDEO]

To już pewne! Katarzyna Kiedrzynek, jedna z najlepszych bramkarek na świecie, odchodzi z Paris Saint Germain. Z tej okazji nagrała wzruszający filmik dla kibiców PSG.
Zobacz wideo Piekarski: Jak czasem słyszę ministra Szumowskiego... Ludzie mogą złapać się za głowę

Nagrałam ten filmik, ponieważ nie chciałam się z wami pożegnać bez słowa. To nie byłoby w moim stylu. Spędziłam siedem niesamowitych lat w Paryżu. Oczywiście, były dobre i złe momenty, to w futbolu jest normalne. Ale chciałam przekazać wam słowa prosto z serca i podziękować wam za wszystkie te lata, w których wspieraliście moją drużynę i mnie. Przeżyłam z wami wiele chwil, których nigdy nie zapomnę. Od samego przyjazdu do Paryża, kiedy miałam 22 lata i nie miałam pojęcia, jak wygląda wielki kobiecy futbol. W tym klubie wyrosłam, wiele się nauczyłem i spotkałam wielu wspaniałych ludzi - powiedziała Katarzyna Kiedrzynek. Całą wypowiedzieć możecie zobaczyć tu:

 

Kiedrzynek, uznawana za jedną z najlepszych bramkarek na świecie, trafiła do Paryża w 2013 roku, gdy opuściła Górnika Łęczna. Z PSG dwukrotnie grała w finale LM, ale oba przegrała. Łącznie w PSG zagrała w 119 meczach. Co teraz? Prawdopodobnie dołączy do Ewy Pajor, która występuje w Wolfsburgu.

Więcej o: