Zlatan Ibrahimović nienawidzi gwiazdy PSG. "Albo jesteś z Ibrą albo przeciw niemu"

- Zlatan Ibrahimović w Paryżu nienawidził tylko jednego piłkarza - Edinsona Cavaniego - zdradził Michael Cani, który grał z Ibrahimoviciem w Los Angeles Galaxy.

Urugwajski napastnik Edinson Cavani jest jednym z "trzech lub czterech kolegów z drużyny", których Zlatan Ibrahimovic nienawidził w czasie swojej kariery. Tak twierdzi Michael Ciani, który dzielił szatnię z Ibrahimoviciem w Los Angeles Galaxy. Cani w rozmowie z RMC Sport stwierdził: Jedyną osobą, z którą Ibra się nie dogadał się w Paryżu był Cavani. 

Zobacz wideo Zlatan Ibrahimović i

Obaj napastnicy występowali w PSG w latach 2013-2016. - Jeśli jesteś blisko Cavaniego, Ibrahimoviciowi się to nie podoba. Albo jesteś z Ibrą, albo przeciw niemu - dodał Ciani.

Cavani pobił rekord Ibrahimovicia

Szwed i Urugwajczyk walczyli we Francji o tytuł króla strzelców. Ibrahimović zyskał to wyróżnienie w sezonach 12/13 (30 bramek), 13/14 (26 bramek) i 15/16 (38 bramek). Cavani zaś był najlepszy w sezonach 16/17 (35 bramek) i 17/18 (28 bramek). W styczniu 2018 roku Cavani pobił rekord Ibrahimovicia i stał się najlepszym strzelcem w historii paryskiego klubu. Urugwajczyk trafił dla PSG 200 razy w 301 meczach, a Szwed 156 w 180 meczach.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: