Kuriozalne zachowanie piłkarza z Ligue 1 po podpisaniu umowy. Sąsiadka nie wytrzymała i wezwała policje

W poniedziałek Farid El Melali podpisał nowy kontrakt ze SCO Angers. Z nowej umowy piłkarz tak bardzo się cieszył, że postanowił ją uczcić. W dość niecodzienny sposób. Udał się bowiem pod okno jednej z sąsiadek, gdzie... zaczął się masturbować.

Imprezy, spotkania ze znajomymi, uroczyste kolacje z rodzinami - piłkarze mają wiele sposobów na to, by uczcić podpisanie nowego kontraktu. Farid El Melali postanowił jednak być inny niż wszyscy, a nową umowę ze SCO Angers, którą podpisał w poniedziałek, postanowił świętować w dość niecodzienny sposób.

Zobacz wideo Karbownik może grać w jednej z najlepszych lig w Europie!

Kuriozalne zachowanie piłkarza z Ligue 1. Masturbował się pod domem sąsiadki, by uczcić podpisanie nowego kontraktu

Zaledwie kilka godzin po podpisaniu umowy obowiązującej do czerwca 2023 roku, El Melali udał się pod okno jednej z kobiet, obok której mieszka. I pod tym oknem... zaczął się masturbować. Kobieta zobaczyła, co robi 23-letni piłkarz, i przestraszona wezwała policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zatrzymali mężczyznę, który został przesłuchany i przyznał się do winy.

Algierczyk, który w tym sezonie zdobył pięć bramek w 11 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, najprawdopodobniej zostanie ukarany grzywną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.