Przyszłość Kyliana Mbappe zależy od igrzysk?! To kluczowe dla jego transferu

Według "Mundo Deportivo" w kwestii transferu Kyliana Mbappe kluczowa ma być decyzja w sprawie przeniesionych na 2021 rok igrzysk olimpijskich w Tokio. PSG nie chce, żeby Francuz wyjeżdżał do Japonii, a zawodnik dla występu na imprezie gotowy jest nawet zmienić klub.

Kylian Mbappe bardzo chciałby reprezentować Francję podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Jego obecny klub, Paris Saint-Germain nie chce go puścić do Japonii. Dlatego napastnik dzięki przesunięciu imprezy na 2021 rok, mógłby chcieć zmienić drużynę na taką, która pozwoliłaby mu wyjechać na igrzyska.

Zobacz wideo Dwa główne źródła zachorowań.

Igrzyska w Tokio zdecydują o transferze Mbappe? Szansa dla Realu

Co ciekawe według "Mundo Deportivo", na taką możliwość przygotowany jest Real Madryt. Hiszpanie pozwoliliby Francuzowi na wyjazd, a perspektywa zakazu PSG bardzo im sprzyja. Nawet jeśli zostałby w Paryżu, w 2022 roku będzie wolnym zawodnikiem, bo kończy mu się umowa z francuskim klubem. To oznacza, że kolejne okienka transferowe będą dla nich ostatnią szansą na to, żeby zarobić na Mbappe duże pieniądze.

Media mówią coraz głośniej o jego transferze do Hiszpanii. Jak pisze dziennikarz "MD", Manuel Bruña, "igrzyska w Tokio są kluczową kwestią dla przyszłości Francuza". Mbappe w sierpniu 2017 roku został wypożyczony do PSG z Monaco, a rok później wykupiony za około 145 milionów euro. W tym sezonie Ligue 1 w dwudziestu występach zdobył osiemnaście goli i zaliczył siedem asyst.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.