Promocja na Neymara! PSG znacznie obniża cenę za Brazylijczyka

PSG będzie chciało sprzedać Neymara w lecie 2020 roku. Trzy lata temu Brazylijczyk przychodził do zespołu z Paryża za rekordową kwotę 222 mln euro. Teraz będzie go można kupić jedynie za 150 mln euro - donosi portal football-espana.net.

Kilka miesięcy temu Neymar był łączony z powrotem do Barcelony, jednak z tych planów nic nie wyszło, ponieważ zespół z Katalonii nie chciał zapłacić za niego 200 mln euro.

Zobacz wideo Koronawirus zatrzymał świat sportu. Jakie wydarzenia odwołano?

PSG sprzeda w lecie Neymara za 150 mln euro?

Obecnie sytuacja się diametralnie zmieniła. Według doniesień Juliena Laurensa - dziennikarza ESPN zajmującego się ligą francuską PSG postanowiło obniżyć cenę za Brazylijczyka i jest gotowe sprzedać go już w lecie za 150 mln euro - informuje portal football-espana.net.

Kontrakt Neymara z mistrzem Francji jest ważny jeszcze dwa lata, ale wygląda na to, że władze klubu straciły cierpliwość do 28-letniego zawodnika i nie będą mu robić przeszkód związanych z odejściem, zwłaszcza że sam piłkarz jest chętny, aby skorzystać z takiego rozwiązania.

Neymar dołączył do PSG w 2017 roku z rekordowe 222 mln euro. Wywalczył trzy mistrzostwa Francji z ekipą Thomasa Tuchela. Francuski klub chciałby budować nowy zespół już bez Brazylijczyka, a jego główną postacią zostałby Kylian Mbappe, którego umowa również obowiązuję jeszcze dwa lata. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA