Kylian Mbappe show! Co za gol! Francuz ośmieszył byłą gwiazdę ekstraklasy [WIDEO]

Bramka Neymara, gol Pablo Sarabii i hat-trick Kyliana Mbappe zapewnił PSG wyjazdową wygraną nad Lyonem 5:1 w półfinale Pucharu Francji. Szczególnej urody była bramka Francuza - kilkudziesięciometrowy rajd, w którym minął m.in. Marcelo, byłą gwiazdę polskiej ekstraklasy.

Jako pierwsi gola strzelili gospodarze. W 11. minucie Ekambi zagrał wzdłuż bramki, a Terrier płaskim strzałem pokonał bramkarza. 180 sekund później był już remis. Kurzawa dośrodkował z rzutu rożnego, a Mbappe strzałem głową skierował piłkę do siatki. Na kolejnego gola trzeba było czekać aż do 64. minuty, gdy Neymar wykorzystał karnego.

W 70. minucie Mbappe przejął piłkę na swojej połowie, następnie przeprowadził fenomenalny kilkudziesięciometrowy rajd zakończonym celnym strzałem. Po drodze efektownie minął Marcelo, byłego stopera Wisły Kraków.

Następnie gola strzelił Sarabia, a Mbappe w doliczonym czasie gry skompletował hat-tricka. Mistrzowie Francji w finale zmierzą się z wygranym z pary St. Etienne - Rennes.

W latach 2008-10 Marcelo był podporą defensywy Wisły Kraków. Obecnie ma 32 lata i jest podstawowym stoperem Lyonu, który w Lidze Mistrzów rywalizuje z Juventusem, a w Ligue 1 zajmuje piąte miejsce.