Piłkarskie jaja we Francji! Kuriozalny błąd bramkarza [WIDEO]

Kuriozalny błąd bramkarza w meczu drugiej ligi francuskiej Caen - Grenoble (2:0). Brice Maubleu wrzucił sobie piłkę do bramki!

Była 18. minuta, gdy bramkarz Grenoble Brice Maubleu złapał piłkę po niedokładnym podaniu gospodarzy. Chciał szybko wznowić grę, podając piłkę do partnerów w obronie. Rzut wykonał jednak na tyle nieumiejętnie, że wrzucił sobie piłkę do bramki!

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Pewna wygrana Caen

Przerażony próbował dogonić lecącą do bramki piłkę, ale powtórki pokazały, że nie zdążył i ta całym swoim obwodem przekroczyła linię bramkową. Sędzia uznał gola, gospodarze dzięki temu podwyższyli na 2:0, bo minutę wcześniej prowadzenie Caen dał Jessy Pi z rzutu karnego.

Gospodarze pokonali Grenoble 2:0 i awansowali na 11. pozycję w tabeli Ligue 2. Goście są dwie lokaty wyżej.