Niewiarygodny mecz PSG! Przegrywało 0:3, strzeliło cztery gole, ale to nie był koniec

Paris Saint-Germain przegrywało za Amiens 0:3, strzeliło cztery gole, ale i tak nie wygrało meczu z zespołem broniącym się przed spadkiem. Amiens strzeliło gola w końcówce i sensacyjnie zremisowało z mistrzem Francji 4:4.

Paris Saint-Germain przegrywało po pierwszej połowie z Amiens 1:3. Gole dla zespołu broniącego się przed spadkiem strzelili: Sehrou Guirassy w 5. minucie, Gael Kakuta w 29. minucie i Fousseni Diabate w 40. minucie. Tuż przed przerwą gola strzelił jeszcze Ander Herrera, ale paryżanie z Edinsonem Cavanim, Mauro Icardim i Angelem Di Marią i tak schodzili na przerwę z bardzo wstydliwym wynikiem.

Po przerwie wzięli się jednak do pracy i strzelili trzy gole. Dwa razy trafił Nianzou Kouassi, a gola na 4:3 strzelił Mauro Icardi. To nie był jednak koniec strzelania w sobotnim meczu. W doliczonym czasie gry drugiej połowy czwartego gola dla Amiens strzelił Sehrou Guirassy i gospodarze sensacyjnie zremisowali z mistrzem Francji 4:4.

Paris Saint-Germain wciąż jest liderem Ligue 1. Po 25 meczach ma 62 punkty i pewnie zmierza w kierunku mistrzostwa. Amiens jest na 19. miejscu, ma 21 punktów.