Polski bramkarz rozmawiał z Tuchelem. "Zagram w tym sezonie w Ligue 1"

Marcin Bułka wystąpił w najnowszym odcinku "Foot Trucka". Bramkarz PSG przyznał, że Thomas Tuchel ma dać mu szansę gry w Ligue 1. Polak opowiedział także, jak wygląda z jego perspektywy z gwiazdami.

Marcin Bułka trafił do PSG latem ubiegłego roku. Od tego czasu zdążył rozegrać jeden mecz ligowy, w którym zachował czyste konto. Coraz częściej mówi się o tym, że miałby w przyszłym sezonie zostać wypożyczony. Polak przyznaje jednak, że Thomas Tuchel, trener paryżan, obiecał mu jeszcze występ na boiskach Ligue 1.

Zobacz wideo Dlaczego w Polsce tak trudno zbudować mocny klub?

- Trzy lata nie grałem, ale jestem lepszy od większości tych bramkarzy, którzy grają. Nie zależy to tylko ode mnie, przyszedłem do klubu, jak był jeszcze inny dyrektor sportowy. Jestem przekonany, że zagram jeszcze w tym sezonie w Ligue 1, rozmawiałem o tym z Thomasem Tuchelem - powiedział Marcin Bułka, będący gościem "Foot Trucka".

Polak opowiedział także o wspólnych treningach z Neymarem i Kylianem Mbappe. - Neymar ma inne rytuały. 90% zawodników wchodzi w słuchawkach, nie odzywają się, skupiają się na meczu. On wchodzi, tańczy i ogląda Counter Strike’a. Gdyby miał styl Cristiano Ronaldo i tyle pracował, nie byłby tak dobry, jak jest. Mbappe przypomina mi Ronaldo. Jest bezpośredni w strzelaniu, nie bawi się. Trudno przewidzieć jego grę. Jest komunikatywny, zawsze bardzo dużo gada - zaznaczył Bułka.

Więcej o: