Ależ przymierzył! Szkoda, że do swojej bramki. Samobój roku w meczu PSG - Lyon [WIDEO]

W meczu 24. kolejki Ligue 1 PSG wygrało 4:2 z Olympique Lyon. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył zawodnik gości, który tak niefortunnie wybijał piłkę, że skierował ją do własnej bramki.

Była 47. minuta spotkania PSG z Lyonem. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale wciąż bardzo intensywnie atakowali. Julian Draxler zagrał piłkę z lewego skrzydła, a ta została zablokowana przez Thiago Mendesa. Mbappe po chwili przejął ją jednak po raz kolejny i ponownie zagrał w pole karne. Tym razem podanie przeciął Fernando Marcal. 30-latek chciał wybić piłkę na rzut rożny, ale zamiast tego skierował ją do własnej bramki. I zrobił to w kuriozalny sposób, bo oddał mocne uderzenie pod poprzeczkę.

Po samobójczej bramce Marcala PSG prowadziło już 3:0, ale kilka minut później goście zaczęli odrabiać straty. W 52. minucie na listę strzelców wpisał się Martin Terrier, a kilka minut później gola kontaktowego strzelił Moussa Dembele. Piłkarzy Lyonu na więcej nie było jednak stać. W dodatku w 79. minucie stracili czwartego gola i ostatecznie przegrali 2:4.