Sędzia upomniał Neymara za efektowny trik. "Moja d**a mówi po francusku" [WIDEO]

W sobotnim meczu PSG - Montpellier, Neymar otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Decyzja sędziego wywołała ogromne kontrowersje, a sam Brazylijczyk długo nie mógł się z nią pogodzić.

PSG pewnie pokonało na własnym stadionie Montpellier 5:0. Mistrz Francji wykorzystał fakt, że rywale od 17. minuty grali w osłabieniu po tym, gdy czerwoną kartkę zobaczył Dimitry Bartaud, bramkarz gości, za zagranie piłki ręką poza polem karnym, gdy próbował go minąć Kylian Mbappe.

W pierwszej połowie Neymar postanowił przerzucić piłkę nad rywalem. Jak informuje "L'Equipe" sędzia zwrócił mu uwagę, że było to zachowanie prowokujące rywala. Brazylijczyk wdał się w dyskusję z sędzią, za co zobaczył żółtą kartkę.

Neymar wściekły. "Gra w piłkę jest zabroniona"

Sytuacja tak bardzo rozwścieczyła Neymara, że w przerwie meczu wdał się w sprzeczkę z arbitrem. - Gra w piłkę jest zabroniona. Można za to dostać kartkę. Nie powiedziałem niczego złego, a dostałem je***ą kartkę - mówił Neymar do sędziego liniowego w języku portugalskim. Został poproszony, aby mówił w języku francuskim. - Moja d**a mówi po francusku! - krzyknął.