Kylian Mbappe show! Otarł się o piłkarską perfekcję. Poezja [WIDEO]

Paris Saint-Germain rozbiło AS Saint-Etienne 6:1 i awansowało do półfinału Pucharu Ligi Francuskiej. To było prawdziwe show na Parc des Princes, a jedno z zagrań Kyliana Mbappe otarło się o perfekcję. Coś pięknego!

Gole dla PSG strzelali: Mauro Icardi (trzy), Neymar, Jessy Moulin (bramka samobójcza) i Kylian Mbappe. Jedyną bramkę dla AS Saint-Etienne zdobył Yohan Cabaye, który dobił strzał z rzutu karnego w 71. minucie. Wynik 6:1 mówi wszystko o dominacji drużyny Thomasa Tuchela, która od 31. minuty grała z przewagą jednego zawodnika po drugiej żółtej kartce dla Wesley'a Fofany.

Kursy na mecz FC Barcelona – Atletico Madryt możesz sprawdzić na Betclic.pl:

Okazałe zwycięstwo dało PSG awans do półfinału Pucharu Ligi Francuskiej, ale wynik w środowym meczu na Parc des Princes powinien być wyższy. W 77. minucie Kyliana Mbappe mógł strzelić fenomenalnego gola. 21-latek zdecydował się na strzał krzyżakiem i to sprzed pola karnego! Coś pięknego:

Paris Saint-Germain wygrywało Puchar Ligi Francuskiej nieprzerwanie od 2014 do 2018 roku. W poprzednim sezonie zespół Tuchela odpadł w ćwierćfinale po sensacyjnej porażce z Guingamp.