Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były selekcjoner reprezentacji Hiszpanii nowym trenerem Kamila Glika

Leonardo Jardim drugi raz w karierze został zwolniony z Monaco. Jego miejsce zajmie Robert Moreno, który do niedawna był selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii.

Monaco od dawna gra poniżej oczekiwań. Obecnie jest na 7. miejscu w tabeli Ligue 1, a na początku sezonu było w strefie spadkowej. We Francji trwa teraz krótka przerwa w rozgrywkach, co postanowili wykorzystać działacze klubu z Księstwa. Pozbyli się trenera Leonardo Jardima, który drugi raz w karierze szkoleniowej pracował w Monaco i drugi raz został stamtąd zwolniony. Za pierwszym razem trenował Monaco od lipca 2014 do października 2018, a za drugim od stycznia 2019. 

Ćwiąkała: Na tych pozycjach mamy lepszych piłkarzy niż Hiszpanie

Zobacz wideo

Robert Moreno nowym trenerem Kamila Glika

Następcą Jardima w Monaco został Roberto Moreno. Do niedawna prowadził on reprezentację Hiszpanii, z którą wywalczył awans na Euro 2020. W listopadzie po powrocie Luisa Enrique do kadry narodowej, Moreno został zwolniony i od tego czasu pozostawał bez pracy. Hiszpanie będą rywalami biało-czerwonych podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy. Moreno został zaś trenerem drużyny, której podstawowym stoperem jest Kamil Glik.