Może dojść do wymiany zawodników między PSG a Juventusem. Głośne nazwiska

- PSG ma ograniczone fundusze na zimowe transfery, dlatego bierze pod uwagę wymianę dwóch piłkarzy z Juventusem - informuje RMC Sport.

PSG pewnie prowadzi w lidze francuskiej. Po 18 kolejkach mistrzowie Francji mają siedem punktów przewagi nad drugim w tabeli Olympique Marsylia. Awansowali także do 1/8 Ligi Mistrzów, gdzie w lutym będą rywalizować z Borussią Dortmund. Paryżanie myślą już o zimowym oknie transferowym, ale tym razem mają ograniczony budżet.

Zobacz niesamowitą bramkę Cristiano Ronaldo z ostatniego meczu Juventusu:

Zobacz wideo

Wymiana PSG - Juventus?

Z tego powodu dyrektor sportowy PSG Leonardo chce dokonać ekonomicznych transferów. Możliwe jest, że paryska drużyna zdecyduje się na podwójną wymianę z Juventusem. Zgodnie ze spekulacjami medialnymi do stolicy Francji miałby powędrować Emre Can, a w drugą stronę Leandro Paredes. Oba kluby miałyby także wymienić się obrońcami - do Włoch odszedłby Thomas Meunier, a do Paryża Mattia de Sciglio. Negocjacje między mistrzami Francji i Włoch trwają.

PSG chce także pozbyć się Juliana Draxler. Paryżanie chcieliby zarobić na niemieckim pomocniku około 20 mln euro Z tego powodu odrzucili niedawno propozycję wypożyczenia Draxlera przez Lyon.

Więcej o: