Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Glik na wylocie z AS Monaco. Klub planuje pilne wzmocnienia

Kamil Glik na wylocie z AS Monaco? Tak twierdzi portal goal.com, który powołuje się na informacje "L'Equipe". Polski obrońca miałby zostać wystawiony na sprzedaż jeszcze podczas zimowego okienka transferowego.

AS Monaco nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Po 13 kolejkach znajduje się na 11. miejscu w tabeli, mając stracone aż 22 gole - tylko Toulouse jest gorsze pod tym względem. Pocieszeniem jest fakt, że do 3. Angers, traci zaledwie 3 punkty, co pozwala mieć władzom klubu nadzieję na poprawę obecnej sytuacji w tabeli Ligue 1.

Zobacz wideo poniżej, w którym Zbigniew Boniek zdradza plany reprezentacji Polski na przygotowania przed Euro 2020:

Zobacz wideo

Działacze zespołu z Monako zamierzają jednak wzmocnić defensywę podczas zimowego okienka transferowe. Władze klubu są mocno zainteresowane sprowadzeniem 19-letniego Strahinji Pavlovicia z Partizana Belgrad. To jednak nie wszystko. Dodatkowo obserwowani będą piłkarze z Francji i Niemiec.

Z powodu chęci pozyskania aż trzech obrońców, niektórzy piłkarze będą musieli opuścić AS Monaco. Zdaniem "L'Equipe" wśród najbardziej niepożądanych piłkarzy klubu z Monako znajdują się Kamil Glik, Fode Ballo-Toure i Henry Onyekuru. Wszyscy trzej mieliby opuścić drużynę jeszcze w trakcie zimowego okienka transferowego.