Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PSG wymazuje ślady obecności Neymara. Siostra piłkarza do kibiców: Skur***

Oficjalny sklep PSG wyeliminował wszelkie ślady związane z Neymarem - podał Marcelo Bechler, najlepiej poinformowany dziennikarz w sprawach brazylijskiego piłkarza. To on jako pierwszy napisał, że piłkarz przejdzie z Barcelony do PSG.

Jak przeprowadzać wielkie transfery? Tłumaczy Mariusz Piekarski:

Zobacz wideo

Wszystko wskazuje na to, że to koniec Neymara w Paris Saint-Germain. Mistrz Francji nie chce już Brazylijczyka w swoim składzie, a ten jest coraz bliżej powrotu do Barcelony. W poniedziałek dziennikarze programu telewizyjnego El Golazo De Gol opublikowali materiał wideo, na którym widać Juana de Diosa Crespo, prawnika Neymara wchodzącego do siedziby FC Barcelony. Ich zdaniem to oznak zbliżającego się transferu, ale nie jedyna. Marcelo Bechler, najlepiej poinformowany dziennikarz w sprawach brazylijskiego piłkarza, poinformował, że oficjalny sklep PSG wyeliminował wszelkie ślady związane z Neymarem.

Kibice nie chcą Neymara, siostra piłkarza odpowiada

"Wynoś się" lub w wersji bardziej dosadnej "suk***yn" - takimi hasłami kibice PSG żegnali Neymara podczas meczu z Nimes (3:0). Dla nich Brazylijczyk to już przeszłość. - “Neymar hijo de p**a” czyli “Neymar suki***n”, a to nie koniec. Na flagach umieszczone były inne komentarze. “Bez serca”, “Wynoś się!”, “Niech spada”, “To wszystko nie jest warte Paulety” oraz nieco większy napis trzymany na trybunach przez paryskich ultrasów: “Bycie spoliczkowanym przez dz***ę, nie zdarza się tylko w remontadach. Przypominasz sobie?”.

Na te transparenty odpowiedziała siostra zawodnika - Rafaella. - Bez niego niczego nie wygracie. Skur*** - napisała do fanów Paris Saint-Germain. Później swój wpis usunęła, ale w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza.

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida