Kylian Mbappe dosłownie wypchnął Neymara. Przedziwna scena [WIDEO]

Do bardzo dziwnej sceny doszło w trakcie radości piłkarzy PSG po zdobyciu Superpucharu Francji. Zawodnicy mieli zrobić sobie zdjęcie z trofeum, a wtedy Kylian Mbappe wypchnął Neymara z kadru.
Zobacz wideo

PSG pokonało Stade Rennes 2:1 w Superpucharze Francji rozegranym w Chinach po golach Kyliana Mbappe i Angela Di Marii. Neymar nie grał, gdyż był zawieszony, ale według mediów Brazylijczyk już zapowiedział, że nie zagra już ani razu w barwach z PSG. Nie ukrywa, że chciałby wrócić do Barcelony, ale rozmowy w sprawie transferu cały czas się toczą.

Po spotkaniu Neymar odebrał medal i brał udział w radości piłkarzy PSG. Początkowo stał z boku, ale został wciągnięty do kadru przez Marco Verrattiego. Widać, że został objęty przez Kyliana Mbappe, dlatego jeszcze dziwniejsze jest to, co stało się później: gdy nadeszła pora na pamiątkowe zdjęcie, jedna gwiazda PSG wypchnęła drugą z kadru.

Tak Kylian Mbappe wypchnął Neymara z kadru:

Mbappe niedawno przekonywał, że chciałby, aby Neymar został w PSG. Takie same informacje przekazywały francuskie media - ich zdaniem Mbappe liczy na to, że zespół z Brazylijczykiem będzie w stanie powalczyć o triumf w Lidze Mistrzów.

Więcej o: