Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Polski bramkarz podpisał kontrakt z PSG! Przywitali go jak gwiazdę

Marcin Bułka podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain. Polski bramkarz zawarł umowę obowiązującą przez najbliższe dwa lata i został zaprezentowany na Parc des Princes.

Marcin Bułka podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain. Polski bramkarz zawarł umowę obowiązującą przez dwa lata. Jego dotychczasowy kontrakt z angielskim klubem obowiązywał do 30 czerwca, dlatego zmienił klub na zasadzie wolnego transferu.

Zobacz wideo

PSG wita Marcina Bułkę

- Paris Saint-Germain ma przyjemność ogłosić przyjście Marcina Bułki. Polski bramkarz podpisał dwuletni kontrakt ze stołecznym klubem do 30 czerwca 2021 roku - czytamy w komunikacie PSG. Warto zauważyć, że PSG godnie powitało polskiego bramkarza. Na oficjalnej stronie klubu news o Bułce zajął najważniejsze miejsce.

BułkaBułka https://en.psg.fr/

Marcin Bułka zawodnikiem Chelsea był od 2016 roku. Klub zmieni na zasadzie wolnego transferu, gdyż jego kontrakt z angielskim klubem obowiązywał tylko do 30 czerwca bieżącego roku. W najbliższych dniach ma zostać oficjalnie zaprezentowany przez mistrza Francji. W PSG będzie pełnił rolę rezerwowego bramkarza.

- Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do Paris Saint-Germain. Ten klub znany jest z tego, że daje szansę młodym zawodnikom. Nie mogę doczekać się poniedziałkowego treningu - powiedział tuż po podpisaniu umowy Bułka.

Więcej o: