Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar przedwcześnie zakończy karierę? "Nie będzie grał już przed 30-stką"

Neymar ma coraz więcej problemów. Były zawodnik Bayernu Monachium, Ze Roberto, uważa, że jego rodak może przedwcześnie zakończyć karierę. - Może stracić radość z gry w piłkę - ocenił.

Neymar ma coraz więcej problemów. Często łapie urazy, gra mało, a do tego ciągną się za nim sprawy pozaboiskowe. Jest m.in. oskarżony o gwałt i o manipulacje finansowe. Były wicemistrz świata i piłkarz Bayernu Monachium, Ze Roberto, przestrzega swojego rodaka, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, to może przedwcześnie zakończyć karierę.

- Neymar jest na najlepszej drodze, by zmarnować szansę na przejęcie pierwszoplanowej roli, którą powinien odgrywać zawodnik z jego talentem. On potrzebuje gruntownej przemiany mentalnej. Kontuzje, jakie miał, z pewnością też nie pomagają, ale on nie jest skupiony w stu procentach na futbolu. W pewnym momencie może stracić radość z gry - przekonuje Ze Roberto.

Były gracz Bayernu zakończył karierę w wieku 43 lat. Dziennikarze zapytali go, czy jego zdaniem Neymar też może grać tak długo w piłkę. - Z pewnością nie. Jeśli dalej będzie postępował w ten sposób, to nie będzie grał w piłkę już przed trzydziestką - przyznał. 

Więcej o:
Komentarze (19)
Neymar przedwcześnie zakończy karierę? "Nie będzie grał już przed 30-stką"
Zaloguj się
 • isiah.thomas

  Oceniono 4 razy 4

  Najbardziej przereklamowany grajek ever.

 • starsza10

  Oceniono 3 razy 3

  Jakby nie balował na karnawałach w Rio, prowadził tzw. higieniczny tryb życia i przykładał się do pracy, to by może coś z niego było. Jednak ma mentalność rozwydrzonego nastolatka i kasę milionera, to się dobrze nie skończy.

 • slawinskim

  Oceniono 2 razy 2

  Ze Roberto pamiętam z tego jak wymiatał z Bayerze Leverkusen, którego bramki strzegł Adam Matysek.

  Czuję, że Neymara nie będę pamiętał.

 • sigillum.2

  Oceniono 6 razy 2

  Nie będzie grał, bo pewnie będzie siedział.

 • boliver

  Oceniono 1 raz 1

  Za kratki chlystka

 • sirseb

  Oceniono 1 raz 1

  to ten turlajacy sie po murawie?

 • badass

  Oceniono 3 razy 1

  pierwszy raz słyszę , żeby można było sprzedać zawodnika który ma kontuzję

  jak niby ma on przejść "testy medyczne ?"

 • radhex

  Oceniono 3 razy 1

  Czy na tym poziomie i przy takich pieniądzach można mówić o radości gry w piłkę - która w zasadzie ogranicza się do podwórkowych zabaw z młodości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX