Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar przedwcześnie zakończy karierę? "Nie będzie grał już przed 30-stką"

Neymar ma coraz więcej problemów. Były zawodnik Bayernu Monachium, Ze Roberto, uważa, że jego rodak może przedwcześnie zakończyć karierę. - Może stracić radość z gry w piłkę - ocenił.

Neymar ma coraz więcej problemów. Często łapie urazy, gra mało, a do tego ciągną się za nim sprawy pozaboiskowe. Jest m.in. oskarżony o gwałt i o manipulacje finansowe. Były wicemistrz świata i piłkarz Bayernu Monachium, Ze Roberto, przestrzega swojego rodaka, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, to może przedwcześnie zakończyć karierę.

Zobacz wideo

- Neymar jest na najlepszej drodze, by zmarnować szansę na przejęcie pierwszoplanowej roli, którą powinien odgrywać zawodnik z jego talentem. On potrzebuje gruntownej przemiany mentalnej. Kontuzje, jakie miał, z pewnością też nie pomagają, ale on nie jest skupiony w stu procentach na futbolu. W pewnym momencie może stracić radość z gry - przekonuje Ze Roberto.

Były gracz Bayernu zakończył karierę w wieku 43 lat. Dziennikarze zapytali go, czy jego zdaniem Neymar też może grać tak długo w piłkę. - Z pewnością nie. Jeśli dalej będzie postępował w ten sposób, to nie będzie grał w piłkę już przed trzydziestką - przyznał.