Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kobieta oskarżająca Neymara o gwałt udzieliła wywiadu. "Stał się agresywny"

Najila Trindade, która oskarża Neymara o gwałt, udzieliła wywiadu brazylijskiej telewizji SBT, w którym przyznaje, że gdy pojawiła się w hotelu, brazylijski piłkarz stał się znacznie bardziej agresywny.

Znajomość Neymara z Najilą Trindade rozpoczęła się konwersacją na Instagramie. Kobieta twierdzi, że została zaproszona na randkę. 15 maja przyleciała do Paryża, a piłkarz opłacił jej bilety i zakwaterowanie. Gdy się spotkali w hotelu Sofitel piłkarz miał być pod wpływem alkoholu. Po kilku minutach rozmowy i wymiany czułości, Neymar stał się agresywny i wbrew woli ofiary zmusił ją do odbycia stosunku - czytamy w raporcie policji z Sao Paulo, która udostępniła akt oskarżenia.

Zobacz wideo

Najila Trindade udzieliła wywiadu brazylijskiej telewizji SBT, w którym opisuje całe zdarzenie. - To była agresja połączona z gwałtem - przyznała kobieta. Powiedziała, że początkowo sama chciała uprawiać z nim seks. Brazylijczyk zapłacił za jej przylot z Brazylii i zaprosił do hotelu w Paryżu. Jej zdaniem wszystko wtedy się zmieniło. - Stał się agresywny, zupełnie inny od mężczyzny, którego znałam z wiadomości. Naprawdę chciałam z nim być, więc stwierdziłam, że spróbuję to znieść - dodała. Trindade opisuje, że po kilku pocałunkach, Neymar zaczął ją bić, a gdy ból był już zbyt duży, poprosiła go, by przestał. Piłkarz miał ją przeprosić, po czym ponownie zaczął ją bić podczas stosunku.

Neymar rozpłakał się przy selekcjonerze reprezentacji Brazylii. Piłkarz nie radzi sobie z oskarżeniem o gwałt

Neymar miał długą i bardzo emocjonalną rozmowę z selekcjonerem reprezentacji Brazylii przed startem Copa America. Piłkarz Paris Saint-Germain rozpłakał się i przyznał, że jest zmęczony zamieszaniem, które powstało po oskarżeniu go o gwałt. Brazylijczyk nie zagra jednak na mistrzostwach, jako że doznał kontuzji kostki w sparingu z Katarem.