Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gianluigi Buffon otrzymał propozycję kontraktu! "Jest niezwykle satysfakcjonująca"

Gianluigi Buffon otrzymał od Paris Saint Germain ofertę nowego kontraktu. - Ta propozycja bardzo mnie cieszy. Jest niezwykle satysfakcjonująca - powiedział Buffon na antenie telewizji Sky Uno w programie "E poi c'e Cattelan".

Gianluigi Buffon ma 41 lat, ale nie zamierza kończyć sportowej kariery. Jego wielkim marzeniem jest zwycięstwo Ligi Mistrzów i spróbuje osiągnąć je z Paris Saint Germain. Legendarny bramkarz poinformował w programie "E poi c'e Cattelan" na antenie telewizji Sky Uno, że paryski klub zaoferował mu nowy kontrakt.

Zobacz wideo

- Ta propozycja bardzo mnie cieszy. Jest niezwykle satysfakcjonująca. W ciągu kilku dni spotkany się i zobaczymy, czy uda się nam dojść do porozumienia - przyznał Gianluigi Buffon. I dodał: - Jestem szczęśliwy w Paryżu. Przyszedłem tutaj przekonany, że zmienię się zarówno jako piłkarz, jak i jako człowiek. I znalazłem to, czego szukałem - przyznał 41-letni bramkarz.

Gianluigi Buffon jest piłkarzem Paris Paris Saint Germain od lipca 2018 roku. W tym sezonie zagrał w 24 meczach we wszystkich rozgrywkach. Wpuścił 22 gole, dziewięć razy zachował czyste konto. Jego obecna umowa z paryskim klubem wygasa 30.06.2019 roku.