Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Katastrofa AS Monaco. Zespół Kamila Glika nad przepaścią

AS Monaco nie wygrało szóstego kolejnego meczu i może w tym sezonie spaść z Ligue 1. W sobotę zespół Kamila Glika przegrał z Nimes Olympique 0:1. Sytuacja drużny polskiego obrońcy jest coraz trudniejsza.

Kamil Glik rozegrał całe spotkanie, ale nie uratował AS Monaco przed porażką. Aktualni wicemistrzowie Francji przegrali w sobotę z Nimes Olympique 0:1. Jedynego gola strzelił w tym meczu Renaud Ripart. Na dwie kolejki przed końcem sezonu sytuacja Monaco jest trudna. Zespół Kamila Glika ma 33 punkty i zajmuje 17. miejsce w tabeli. 33 punkty ma również zajmujące miejsce barażowe Caen. 19. w tabeli Dijon ma tylko dwa punkty straty do Monaco. Dla drużyny prowadzonej przez Leonardo Jardim była to 17 ligowa porażka w sezonie 2018/2019.

Zobacz wideo

W ostatnich dwóch kolejkach drużyna Kamila Glika zgra z Amiens (dom) i Niceą (wyjazd). Polski obrońca zagrał w tym sezonie w 31 meczach Ligue 1. Strzelił jednego gola. Na murawie spędził 2.790 minut. Przypomnijmy, że w kwietniu Glik doznał kontuzji prawej stopy i w trybie pilnym przeszedł operację w szpitalu Princesse Grace w Monaco.