Oburzające zachowanie Neymara po klęsce PSG. Brazylijczyk uderzył kibica [WIDEO]

PSG niespodziewanie przegrało ze Stade Rennes w finale Pucharu Francji (2:2, 5:6 w rzutach karnych), a po spotkaniu Neymar uderzył jednego z kibiców.

PSG przegrało tej wiosny już trzecie z czterech możliwych trofeów. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów (mimo zwycięstwa nad Manchesterem United 2:0 w pierwszym meczu wyjazdowym) i z Pucharu Ligi (u siebie z Guingamp, najsłabszą drużyną Ligue 1) teraz mistrzowie Francji przegrali finał na Stade de France mimo że już po 21 minutach prowadziło 2:0 po golach Daniego Alvesa i Neymara. Dla Neymara był to dopiero drugi występ od czasu kontuzji stopy odniesionej w styczniu. Wydawało się, że sprawa triumfu jest już przesądzona, ale tuż przed przerwą samobója strzelił Presnel Kimpembe, a w drugiej połowie wyrównał Mexer. Co ciekawe, przez całe spotkanie Rennes oddało zaledwie dwa celne strzały - PSG aż 12 (i 20 ogółem), ale było bardziej nieskuteczne.

W 118. minucie Kylian Mbappe dostał czerwoną kartkę za niebezpieczne wejście w kolano rywala. Zawodnicy obu drużyn strzelili pierwszych 11 rzutów karnych w serii jedenastek, aż pomylił się Christopher Nkunku z PSG. W ten sposób Rennes zdobyło swój trzeci Puchar Francji w historii.

Neymar uderzył kibica

W drodze na dekorację zawodnicy PSG przybijali sobie "piątki" z kibicami. Neymar przechodząc obok jednego z kibiców, nagrywającego tę scenkę na telefon, najpierw zasłonił ekran telefonu, potem obaj panowie wymienili ze sobą kilka słów, a odchodząc Neymar lekko uderzył mężczyznę i poszedł na dekorację. Alex Bernardo, jeden z doradców piłkarza, napisał że zrobił to, bo wspomniany mężczyzna wyzywał wszystkich przechodzących piłkarzy PSG. Drugi z poniższych filmów prawdopodobnie pochodzi z telefonu uderzonego mężczyzny.