Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mbappe: Zakończyłbym karierę, by mieć tych dwóch piłkarzy w drużynie

Kylian Mbappe został zapytany, kogo wolałby mieć w drużynie: Cristiano Ronaldo czy Leo Messiego. - Zakończyłbym karierę, żeby wziąć ich obu i mieć pewność, że będziemy wygrywać - powiedział mistrz świata w rozmowie z serwisem goal.com.
Zobacz wideo

Gwiazdor PSG przyznał, że nie potrafi wybrać pomiędzy Lionelem Messim a Cristiano Ronaldo. Mbappe stwierdził też, że najchętniej widziałby ich obu w swojej drużynie. - Zakończyłbym karierę, żeby wziąć ich obu i mieć pewność, że będziemy wygrywać - powiedział Francuz w rozmowie z serwisem goal.com.

- Gdybym miał wybrać jednego, to kosztem drugiego, a nikt nie ma prawa pomniejszać zasług jednego z tych dwóch piłkarskich potworów. Wybranie jednego byłoby obrazą wobec osiągnięć drugiego - tłumaczył Mbappe.

Reprezentant Francji przyznał, że w młodości porównywał osiągnięcia Messiego i Ronaldo. - Z roku na rok zmieniałem zdanie kogo bym wolał, choć muszę przyznać, że częściej wybierałem Ronaldo. Ale dorosłem i jestem już mniej pewny. Są tacy, którzy wolą Messiego, lecz i tacy, którzy będą mówić, że to Ronaldo jest najlepszym piłkarzem w historii i że wygrywał trofea, gdziekolwiek grał - stwierdził napastnik.

Mbappe może w niedziele świętować z PSG kolejny tytuł mistrzów Francji. Wystarczy, że paryska drużyna pokona u siebie AS Monaco, a zapewni sobie mistrzostwo kraju. 

Więcej o: