Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jose Mourinho nie wykluczył pracy w Ligue 1. Kilka tygodni temu spotkał się z władzami giganta

Jose Mourinho kilka tygodni temu spotkał się z szefami Paris Saint-Germain. Z tej okazji dziennikarze "beIN Sports" zapytali go o możliwość pracy w Ligue 1. - Potrafię to sobie wyobrazić - przyznał portugalski trener.
Zobacz wideo

- Mogę sobie wyobrazić, że jestem trenerem klubu z Ligue 1 - przyznał Jose Mourinho w rozmowie z dziennikarzami "beIN Sports". Portugalczyk został o to zapytany w nawiązaniu do spotkania, do jakiego doszło kilka tygodni temu. Wówczas portugalski szkoleniowiec rozmawiał w Katarze z prezydentem Paris-Saint Germain, a także jego doradcami. - Pracowałem w czterech różnych krajach. Lubię poznawać i uczyć się innych kultur. Praca w nowych rozgrywkach byłaby wspaniałym doświadczeniem - dodał Mourinho. 

56-latek pozostaje bez pracy od 18 grudnia ubiegłego roku. Wówczas został zawolniony z Manchesteru United, który poprowadził w 144 spotkaniach. - Na razie jestem spokojny. Staram się spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Dwa do trzech miesięcy bez pracy jest w porządku. Potem jest trudniej. Mam nadzieję, że będę miał okazję wrócić silniejszy - przyznał Portugalczyk.

Jose Mourinho rozpocznie nową pracę. Będzie gospodarzem programu w rosyjskiej telewizji

W oczekiwaniu na nową pracę w roli trenera, Mourinho porozumiał się z rosyjską telewizją, w której będzie ekspertem w programie dotyczącym Ligi Mistrzów. Jego pierwszy odcinek w rosyjskiej telewizji pojawi się 7 marca. - Program będzie oferował unikalne analizy portugalskiego trenera, dotyczące wszystkich meczów Ligi Mistrzów. Dodatkowo będzie pokazywał specjalne materiały zakulisowe - słyszymy w oficjalnym spocie reklamowym programu.

Więcej o: