Poważna kontuzja Neymara! Fatalna wiadomość dla PSG

PSG potwierdza, że kontuzja, której nabawił się Neymar w ostatnim meczu Ligue 1 jest poważniejsza niż przypuszczano. Klub poinformował, że Brazylijczykowi odnowił się uraz z poprzedniego sezonu. Wówczas skończyło się operacją.
Zobacz wideo

Neymar znowu kontuzjowany. W meczu PSG - Strasbourg Brazylijczykowi odnowił się uraz kości śródstopia, przez który w zeszłym sezonie musiał pauzować kilka miesięcy i stracił niemal całą rundę wiosenną.

Rok temu doszło do pęknięcia piątej kości śródstopia. Lekarze zdecydowali o operacji a Brazylijczyk wrócił dopiero na mecze sparingowe przez mistrzostwami świata w piłce nożnej

Całą sprawę potwierdza klub brazylijskiego gwiazdora Neymara - Pierwsze badania wykazały bolesne odnowienie się urazu w piątej prawej kości śródstopia, leczenie będzie zależało od stanu zdrowia w nadchodzących dniach - czytamy w oświadczeniu PSG

Na razie nie wiadomo jaką metodę leczenia przyjmie klub, ale wygląda to mało optymistycznie. PSG już 12 lutego zagra pierwszy meczu pucharowy w Lidze Mistrzów. Rywalem francuskiego klubu będzie Manchester United. Wydaje się, że PSG będzie musiało sobie radzić bez swojego gwiazdora. 

Więcej o: