Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar odejdzie z PSG. Katalońska telewizja jest pewna jego powrotu do LaLigi. "Barcelona lub Real"

Neymar w przyszłym sezonie nie będzie już zawodnikiem Paris Saint-Germain. Brazylijczyk, wraz ze swoim agentem, ustalił, że po zakończeniu rozgrywek opuści Paryż. Najprawdopodobniej wróci on do Barcelony lub przeniesie się do Realu Madryt - informuje katalońska telewizja Beteve.

W ekskluzywnym materiale, opublikowanym w poniedziałek, dziennikarze Beteve poinformowali, że Neymar w przyszłym sezonie nie będzie grał w lidze francuskiej. "Przeniesie się do klubu, który zapłaci za niego 200 mln euro. Takie porozumienie z PSG udało mu się wypracować" - czytamy na łamach internetowego portalu kanału telewizyjnego.

Beteve.com dodaje również, że "Barcelona prowadzi już rozmowy na temat możliwego powrotu Neymara. Jego sprowadzenie rozważa także Real Madryt".

Co wybierze Neymar?

Dziennikarze Beteve twierdzą, że Neymar przede wszystkim chciałby wrócić do Katalonii, dopiero jeśli mistrzowie Hiszpanii z jakiegoś powodu go nie sprowadzą [kłopot może stanowić kwota transferu, ale tu pomóc może ewentualna sprzedaż Ousmane'a Dembele], to dopiero wtedy rozpocznie negocjacje z Florentino Perezem, który interesuje się nim od kilku lat.

Neymar odejdzie z PSGNeymar odejdzie z PSG beteve.com

Neymar woli Barcelonę

O tym, że priorytetem dla Neymara jest powrót do Barcelony, pisali ostatnio także dziennikarze "Mundo Deportivo". Ich zdaniem zawodnik i jego ojciec są gotowi do rozpoczęcia rozmów. Obaj panowie mają też być gotowi do naciskania na PSG, by to wydało zgodę na powrót zawodnika na Camp Nou.