Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PSG płaci piłkarzom za kontakty z kibicami. Szokująca kwota dla Neymara

Football Leaks ujawnił kolejne szokujące szczegóły dotyczące Paris Saint-Germain. Mistrzowie Francji płacą swoim piłkarzom za kontakty z kibicami - m.in. za podziękowanie im za doping. Neymar zarabia w ten sposób dodatkowe 375 tysięcy euro.

Neymar zarabia 36,8 miliona euro rocznie, a na tym nie koniec. Do tego dochodzą indywidualne kontrakty piłkarza oraz specjalne premie przygotowane przez Paris Saint-Germain. Football Leaks opublikował właśnie szokujące zestawienie.

Football Leaks: Kolejne problemy Gianniego Infantino

Piłkarze PSG otrzymują dodatkowe pieniądze za kontakty z kibicami. M.in. za przedmeczowe powitanie z fanami oraz pomeczowe podziękowanie im za doping. Kwoty wahają się od 33 aż do 375 tysięcy euro. Największą stawkę zgarnia Neymar.

Wcześniej Football Leaks opublikował szczegóły negocjacji PSG z Kylianem Mbappe. Odszkodowanie za wykluczenie PSG z Ligi Mistrzów, pokrycie kosztów wynajęcia prywatnego odrzutowca czy najlepszy kontrakt w klubie po wygraniu Złotej Piłki - m.in. takie żądania postawił Kylian Mbappe, kiedy negocjował warunki kontraktu w paryskim zespole. Kulisy rozmów zawodnika z mistrzami Francji ujawnił niemiecki "Der Spiegel", który od kilku lat współpracuje z organizacją Football Leaks.

Więcej o: