Liga francuska. Neymar zaopiekował się płaczącym dzieckiem

Wziął na ręce kilkuletniego chłopca, wyściskał go, podarował mu swoją koszulkę, na koniec oddał rodzinie, a nie ochroniarzom czekającym na malca, który złamał przepisy - Neymar jest chwalony za swoje zachowanie z sobotniego meczu Nimes - Paris Saint Germain.

Od mundialu w Rosji Neymar nie przestaje być obiektem drwin. Kibice z całego świata śmieją z Brazylijczyka, który ma tendencję do przewracania się z byle powodu. Ale oczywiste jest, że gwiazdor Paris Saint Germain nie kojarzy się wyłącznie z udawaniem. Dla wielu jest idolem, bo obok kiepskich umiejętności aktorskich niewątpliwie ma wielki talent piłkarski.

W sobotnim meczu czwartej kolejki Ligue 1 między Nimes a PSG na boisko wtargnął kilkuletni chłopiec wpatrzony w Neymara jak w obrazek. Nagranie sytuacji klub z Paryża przedstawił w mediach społecznościowych.

Mecz skończył się zwycięstwem paryżan 4:2. Mistrzowie kraju są liderem tabeli, jako jedyni mają w dorobku komplet 12 punktów.

Neymar strzelił w tym spotkaniu gola dającego PSG prowadzenie 1:0. Po zdobyciu bramki podbiegł do kibiców gospodarzy i fetował pod transparentem, na którym napisano, że jest płaczkiem.

Więcej o: