Neymar strzelił gola i zakpił z kibiców. "Płaczek"

Neymar strzelił gola w wygranym przez PSG 4:2 meczu z Nimes, po czym zakpił z kibiców rywala. Wywiesili oni transparent z którego wynikało, że Brazylijczyk jest "płaczkiem".

Neymar jest pamiętany z MŚ 2018 nie ze względu na swoje umiejętności czy gole, ale przez swoje symulowanie - bardzo często wyolbrzymiał faule rywali. Z tego powodu był wyszydzany przez kibiców na całym świecie.

Jakub Błaszczykowski w fatalnej sytuacji. W ogóle nie gra w Wolfsburgu

Fani Nimes wywiesili transparent z napisem "Neymar płaczek". Brazylijczyk zrewanżował im się po golu strzelonym w 36. minucie na 1:0. Podbiegł do kibiców gospodarzy i wspomnianego transparentu, po czym pokazywał gest płaczu.

PSG ostatecznie wygrało 4:2, choć samo spotkanie było niezwykle emocjonujące. Bramkę na 2:0 bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Angel Di Maria. Nimes w drugiej połowie doprowadziło do wyrównania, ale gole Kyliana Mbappe i Edinsona Cavaniego przesądziły o zwycięstwie mistrzów Francji.

Bayern Monachium szykuje bombę transferową. Część wielkiego planu

W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę dostał Mbappe. Był faulowany przez Teijego Savaniera przy wyjściu do kontrataku, po czym odepchnął rywala.

PSG jest liderem ligi francuskiej. Wygrało wszystkie cztery mecze, ma 12 punktów na koncie. Szansę na komplet punktów ma jeszcze Dijon, które zagra z Caen. Nimes zajmuje piąte miejsce.