Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki zostanie zawodnikiem Montpellier?

Kamil Grosicki niebawem może podpisać kontrakt z Montpellier. We francuskim klubie miałby zastąpić Isaaca Mbenzę, który w ostatnim dniu okna transferowego w Premier League udał się na wypożyczenie do Huddersfield - informuje "L`Equipe".

Zdaniem dziennika szefowie Montpellier zamierzają wykorzystać niejasną sytuację Grosickiego w Hull City, i spróbują sprowadzić go na południe Francji. W drużynie "La Paillade" reprezentant Polski miałby zastąpić wspomnianego Mbenzę. 22-latek w najbliższym sezonie będzie bowiem piłkarzem Huddersfield.

"Były zawodnik Rennes, który brał udział w mistrzostwach świata, jest zainteresowany powrotem do Francji" - piszą dziennikarze "L`Equipe". O tym, że Polak zastanawia się nad zmianą otoczenia wiadomo już od dawna. Przyszłości ze skrzydłowym nie wiążą jednak także właściciele Hull. o czym świadczy fakt przekazania numeru 30-latka Brazylijczykowi Evandro.

W minionym sezonie Championship Grosicki rozegrał w barwach "Tygrysów" 37 spotkań, w których strzelił dziewięć goli. Transfer do Montpellier byłby dla niego sportowym awansem, głównie ze względu na powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna Michela Der Zakariana w poprzednim sezonie Ligue zajęła 10. miejsce.

***

>> Nowy sezon w Sport.pl. Premier League - najciekawsze transfery

>> Nowy sezon w Sport.pl. Premier League. Wyspiarska ósemka z bramkarzami na czele, czyli Polacy w Premier League

>> Nowy sezon w Sport.pl. Premier League. Manchester United i klątwa trzeciego sezonu Jose Mourinho

>> Nowy sezon w Sport.pl. Premier League. Nowa era w Arsenalu. Unai Emery zmierzy się z legendą Arsene'a Wengera

>> Nowy sezon w Sport.pl. Premier League. Manchester City, czyli stabilizacja kluczem do ponownego sukcesu?

>> Nowy sezon w Sport.pl. Premier League. Czy to już czas Liverpoolu?