Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Krychowiak zostanie piłkarzem Lokomotiwu Moskwa!

Grzegorz Krychowiak zostanie nowym zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa. Przez cały dzień transfer jest zapowiadany na social mediach klubu kolejnymi podpowiedziami.

Od jakiegoś czasu mówi się o wypożyczeniu Grzegorza Krychowiaka do Lokomotiwu Moskwa. Pomocnik PSG ma zostać wypożyczony na rok z opcją pierwokupu za 10 milionów euro.

Przez cały wtorek na social mediach Lokomotiwu Moskwa świętowane było podpisanie kontraktu przez Krychowiaka. Pojawiały się kolejne zdjęcia, które miały nakierować na poprawną odpowiedź. Sami kibice w komentarzach również cieszyli się, że taki piłkarz przechodzi do klubu.

Piłkarz od samego rana przebywa w Villa Stuart, gdzie przechodzi testy medyczne. Klub odpowiednio to zakomunikował na Instagramie.

 

Ostatecznie transfer został potwierdzony przez dodane rozmytego zdjęcia z Krychowiakiem w koszulce mistrzów Francji. Okulary są ustawione na klatę piersiową zawodnika, gdzie zamiast trykotu PSG widać barwy Lokomotiwu.

 

>>> Grzegorz Krychowiak na sprośnym filmiku na Instagramie. Teraz Celia Jaunat sama pokazuje więcej

W sieci pojawiło się już również zdjęcie z samolotu z gotową koszulką Krychowiaka (nazwisko było jeszcze zasłonięte) i będzie grał z numerem 7.

W zespole ze stolicy Rosji będzie grał razem z innym reprezentantem Polski Maciejem Rybusem. Lokomotiw jest mistrzem kraju i zagra w rozpoczynającym się sezonie w Lidze Mistrzów.

>>> Grzegorz Krychowiak wrócił do treningów. Fani z niego szydzą "Po co ta poduszka pod sztangę?"