Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar skomentował transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu

Nie milkną echa transferu Cristiano Ronaldo do Juventusu. Decyzję Portugalczyka skomentował Neymar, który w ciepłych słowach wypowiedział się na temat boiskowego rywala.

Cristiano Ronaldo po dziewięciu latach spędzonych w Realu Madryt zdecydował się zmienić barwy klubowe. Nowym przystankiem na drodze Portugalczyka będzie włoski Juventus. Mistrzowie Włoch zapłacili za utytułowanego 33-latka 100 milionów euro, co jest nowym rekordem włoskiej Serie A.

>>> Cristiano Ronaldo piłkarzem Juventusu! Real Madryt wydał specjalne oświadczenie

Neymar: on zmieni ligę włoską

Transfer Ronaldo był szeroko komentowany na całym świecie. Nie mogło zabraknąć opinii jednego z największych rywali Portugalczyka w walce o panowanie w świecie futbolu. Na temat Ronaldo bardzo ciepło wypowiedział się Neymar.

Od lewej: Neymar, Lionel Messi i RonaldoOd lewej: Neymar, Lionel Messi i Ronaldo VALERIANO DI DOMENICO/AP

- Moim zdaniem Cristiano Ronaldo ma szansę całkowicie zmienić ligę włoską. Wszyscy znowu zaczną pasjonować się tymi rozgrywkami, ja także, tak jak w dzieciństwie.

- Zdaję sobie sprawę, że nie była to łatwa decyzja, ale bardzo się cieszę, że ją podjął. Życzę mu wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów w barwach Juventusu. Tylko nie w meczach przeciwko PSG - powiedział żartobliwie Neymar.

>>> Gianluigi Buffon zadebiutował w PSG. Fatalny mecz z trzecioligowcem

Brazylijczyk zostaje w PSG

Transfer Ronaldo miał być jednym z powodów ściągnięcia do Madrytu Neymara. Brazylijczyk od dawna znajduje się w kręgu zainteresowań "Królewskich", którzy chętnie wyłożyliby za niego każda sumę. Sam zawodnik uciął jednak wszelkie spekulacje, zapewniając, że kolejny sezon na pewno rozegra w barwach Paris Saint-Germain.

>>> Neymar: Zostaję w Paris Saint-Germain