Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ligue 1. Kamil Glik odejdzie z AS Monaco?

Kamil Glik już niedługo może zmienić klub. AS Monaco odmówiło piłkarzowi podwyżki, a zainteresowanie polskim obrońcą wyraziło tureckie Galatasaray. Trwają zaawansowane rozmowy w tej sprawie - informuje francuski portal "Le 10 Sport".

Polska reprezentacja zawiodła na rosyjskim mundialu, ale wielu naszych piłkarzy wciąż cieszy się zainteresowaniem na rynku transferowym. Najnowsze doniesienia sugerują, że już niedługo klub może zmienić Kamil Glik.

Środkowy obrońca miał spotkać się w ostatnich dniach z przedstawicielami swojego obecnego klubu AS Monaco w sprawie negocjowania nowego kontraktu, zawierającego znaczącą podwyżkę. Stronom nie udało się jednak dojść do porozumienia.

Sytuację próbuje wykorzystać tureckie Galatasaray Stambuł, które byłoby zainteresowane polskim obrońcą. Klub ze Stambułu chciałby wypożyczyć Glika, by wzmocnić się przed startem Ligi Mistrzów. 

Glik przeniósł się do Monaco dwa lata temu z Torino FC za około 11 mln euro. Polski reprezentant obecnie jest wyceniany na około 18 mln euro.

Lubisz ciekawostki sportowe i niebanalne teksty. Wypróbuj nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski

Więcej o: