Grzegorz Krychowiak wróci do Paryża! Thomas Tuchel chce sprawdzić Polaka

Grzegorz Krychowiak wróci do Paris Saint-Germain. Polski pomocnik po zakończeniu wypożyczenia do West Bromwich Albion, otrzyma kolejną szansę w paryskim klubie. Jego umiejętności chce sprawdzić nowy trener mistrzów Francji, Thomas Tuchel.

\Reprezentant Polski do PSG trafił dwa lata temu, tuż po udanym dla biało-czerwonych Euro 2016. W najbogatszym i jednym z najlepszych klubów Ligue 1 początkowo sobie jednak nie poradził, nie mogąc znaleźć uznania w oczach trenera Unaia Emery`ego. Dlatego po roku udał się na wypożyczenie do West Bromwich Albion.

W Premier League Krychowiak - podobnie jak cały zespół WBA - grał w kratkę. Swoją pozycję w pierwszym składzie stracił po odejściu Tony`ego Pullisa. The Baggies ostatecznie zakończyli sezon na ostatnim miejscu w tabeli, i nie uniknęli spadku do Championship.

Druga szansa

Po spadku WBA Krychowiak miał wrócić z powrotem do Paryża. Wielu ekspertów twierdziło jednak, że będzie to powrót chwilowy, bo Polak znów uda się na wypożyczenie. Zdaniem francuskich mediów może być jednak inaczej, ponieważ szansę pomocnikowi ma dać nowy trener mistrzów Francji, Thomas Tuchel, który jakiś czas temu zakończył współpracę z Borussią Dortmund.

"Po mistrzostwach świata Krychowiak ma wrócić do Paryża i wraz z całym zespołem udać się na letni obóz przygotowawczy" - informuje serwis "Foot Mercato".

Więcej o: