Angielskie media: Chelsea wciąż rozważa sprowadzenie Grzegorza Krychowiaka

Według "The Sun" transfer Grzegorza Krychowiaka do Chelsea jeszcze nie upadł. Mistrz Anglii wciąż rozważa sprowadzenie Polaka, bo nie może porozumieć się z Leicester City w sprawie przenosin Danny'ego Drinkwatera

Krychowiak nie może liczyć w PSG na regularne występy. I choć jego kontrakt z tym klubem jest ważny jeszcze cztery lata, to nikt w Paryżu nie będzie mu teraz robił problemów z odejściem. Od wielu miesięcy najwięcej spekuluje się na temat jego powrotu do Hiszpanii (Krychowiak grał tam przez dwa lata, zanim trafił do PSG) czy wyjazdu do Włoch (Fiorentina, AC Milan, AS Roma).

W ostatnich tygodniach kierunek się jednak zmienił, bo angielska prasa poinformowała, że Polaka w Chelsea bardzo chce Antonio Conte. Zaczęła rozpisywać, że włoski trener widzi w Krychowiaku poważnego kandydata do wzmocnienia rywalizacji w drugiej linii. Sprawa ucichła jednak dość szybko, bo Conte do Londynu sprowadził innego pomocnika z ligi francuskiej - Tiemoue Bakayoko z AS Monaco.

"The Sun" teraz jednak znowu wraca do Krychowiaka. Informuje, że transfer Bakayoko wcale nie musi oznaczać, że sprawa jego przenosin do Chelsea ostatecznie upadła. Mistrz Anglii wciąż ma rozważać sprowadzenie Polaka, bo nie może porozumieć się z Leicester City w sprawie transferu Danny'ego Drinkwatera.

Lisy chcą za swojego zawodnika 40 milionów funtów, ale Chelsea daje połowę tej kwoty. I już dużo więcej nie dorzuci, a to może oznaczać szansę dla Krychowiaka, którego transfer - jak pisze gazeta - będzie nie tylko tańszy, ale też dużo mniej problematyczny.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.