Transfery. RMC Sport: Grzegorz Krychowiak odrzucił ofertę Lyonu. Woli Premier League

Grzegorz Krychowiak nie chce przechodzić do Olympique Lyon, bo wolałby przenieść się do Premier League - informuje francuskie RMC Sport.

Grzegorz Krychowiak ma za sobą bardzo trudny sezon. Po transferze z Sevilli do PSG Polski pomocnik praktycznie nie grał w swoim nowym klubie. 27-latek większość spotkań oglądał z ławki rezerwowych lub trybun. Mimo fatalnej sytuacji w klubie i zainteresowania ze strony wielu europejskich drużyn Krychowiak konsekwentnie odrzuca kolejne propozycje transferów.

Tym razem nie zdecydował się na przenosiny do Olympique Lyon, czwartej drużyny minionego sezonu Ligue 1. Zdaniem RMC Sport Polak wolałby zagrać w angielskiej Premier League, gdzie mógłby liczyć również na wyższe wynagrodzenie. Wobec tego Lyon ma skupić się na pozyskaniu Giannelliego Imbuli ze Stoke City, o którego walczy również AS Monaco.

Jak do plotek transferowych odnosi się ojciec piłkarza? -  Ta decyzja jest ważna też przez wzgląd na kadrę. On chce wybrać możliwie najlepiej dla siebie i dla polskiej piłki - powiedział w rozmowie ze Sport.pl. CZYTAJ WIĘCEJ >>

Więcej o: