Transfery. Nantes i Inter Mediolan zainteresowane Grzegorzem Krychowiakiem

Francuskie Nantes, którego właścicielem jest Waldemar Kita, jest zainteresowane wypożyczeniem Grzegorza Krychowiaka z Paris Saint-Germain - informuje "Przegląd Sportowy".

Krychowiak ma problemy w PSG, gdzie występuje bardzo rzadko. Do tej pory wystąpił w zaledwie 11 meczach ligowych. Pomocną dłoń chce wyciągnąć do niego klub Kity. Krychowiak grał tam już w sezonie 2011/12, gdy Nantes występowało w drugiej lidze. Po dobrych występach trafił do pierwszoligowego Reims, skąd wybił się do Sevilli.

- Nie jestem pewien, czy chciałby przyjść. Na pewno ma inne ambicje. A o jego wypożyczeniu myślałem już w styczniu. Mam bardzo dobre stosunki z PSG - powiedział Kita. Więcej na stronie "Przeglądu Sportowego". Nantes obecnie zajmuje 10. miejsce w tabeli Ligue 1 z 37 pkt. Piłkarzem tego klubu jest inny reprezentant Polski, Mariusz Stępiński. PSG jest trzecie - ma 62 pkt i traci pięć punktów do prowadzącego Monaco, ale Paryżanie rozegrali o jeden mecz mniej.

Za to włoski "Tuttosport" twierdzi, że Polakiem poważnie interesuje się Inter Mediolan. Dyrektor sportowy Piero Ausilio ma od dłuższego czasu podziwiać umiejętności Krychowiaka i chciał go pozyskać jeszcze gdy Polak grał w Sevilli.

Zobacz wideo
Więcej o: