Ligue 1. PSG przegrało w Tuluzie. Krychowiak zagrał cały mecz

Toulouse pokonało 2:0 PSG i wyprzedziło mistrzów Francji w tabeli Ligue 1. Grzegorz Krychowiak zagrał od pierwszej do ostatniej minuty.

Edinson Cavani obijał wszystkie kończyny bramkarza Toulouse, Angel di Maria po swoich rajdach zdobywał tylko kolejne rzuty rożne. PSG miało miażdżącą przewagę, ale gola wcisnąć nie zdołało. Gracze Toulousy skutecznie się bronili, a w drugiej połowie wykorzystali wszystkie prezenty od rywali z Paryża.

W 46 minucie w polu karnym faulował Aurier. To była jego druga żółta kartka, musiał zejść z boiska. "Jedenastkę" pewnie wykonał Bodiger. W 79. minucie bramkę gospodarzom sprezentował Thiago Motta. Rywal Grzegorza Krychowiaka do miejsca w wyjściowej jedenastce PSG fatalnie skiksował, piłkę przejął Durmaz i pokonał Areolę.

PSG przegrało mecz 0:2 i spadło w tabeli Ligue 1 na trzecie miejsce. Toulouse z kolei awansowało na drugą lokatę. Prowadzą piłkarze Nice, którzy w niedzielę zagrają z czwartym od końca Nancy.

Kojarzycie tych piłkarzy? Mieli być największymi gwiazdami futbolu!