Liga francuska. Canal+: Aurier z PSG zostanie zesłany do rezerw i zapłaci 180 tys. euro kary

Serge Aurier zostanie zesłany do rezerw Paris Saint-Germain do końca sezonu i zapłaci 180 tys. euro kary - podaje francuski Canal+.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasIworyjczyk został wcześniej zawieszony po opublikowaniu w internecie filmu, na którym obrażał trenera i kolegów z zespołu. Rozmawiał z kibicami na żywo za pomocą specjalnej aplikacji.

Trenera nazwał "c*pą" oraz stwierdził, że ten "ssie" Zlatanowi Ibrahimoviciowi. Oberwali również inni jego koledzy. Angela Di Marię nazwał "pupilkiem trenera". Kevina Trappa uznał za lepszego bramkarza od Salvatore Sirigu, a Włoch jest jego zdaniem "skończony". Stwierdził też, że jeśli ktoś postawił 1500 euro na zwycięstwo PSG z Lille (padł bezbramkowy remis), to ten ktoś powinien zwrócić się do Edinsona Cavaniego, by ten mu oddał pieniądze. Aurier służył adresem Urugwajczyka.

W tym sezonie był podstawowym piłkarzem PSG i bardzo ważnym ogniwem zespołu. Z Chelsea w Lidze Mistrzów (2-1) nie zagrał, bo już był zawieszony. PSG nie rozwiązało z nim kontraktu prawdopodobnie dlatego, że może sporo zarobić na jego sprzedaży - ma być wyceniany przez francuski klub na 20 mln euro.

Obserwuj @sportpl

Zobacz wideo

NAJPIĘKNIEJSZE OKŁADKI SPORTOWE Z CAŁEGO ŚWIATA

Więcej o: