Ligue 1. Blanc: "Ibrahimović nie jest trenerem PSG".

- Zlatan Ibrahimović nie jest trenerem Paris Saint-Germain. "Ibra" może być przywódcą drużyny na boisku, ale to ja jestem szkoleniowcem PSG - powiedział przed sobotnim meczem o Superpuchar Francji Laurent Blanc. Tym samym 48-latek zaprzeczył pogłoskom mówiącym o tym, że w szatni paryskiej drużyny władzę sprawuje szwedzki napastnik.

Francuscy dziennikarze od dłuższego czasu donoszą, że to Zlatan Ibrahimović kieruje Paris Saint-Germain. Przed sobotnim meczem o Superpuchar Francji do tych plotek odniósł się szkoleniowiec mistrza kraju Laurent Blanc.

- Zlatan Ibrahimović nie jest trenerem Paris Saint-Germain. "Ibra" może kierować drużyną na boisku, ale to ja jestem szkoleniowcem PSG. Takie spekulacje obrażają zarząd klubu i mnie. Prawdą jest, że to dla nas ważny piłkarz, ale decyzje podejmuję ja. To naturalne - oświadczył 48-latek.

- "Ibra" jest liderem zespołu. To nie jest zaskakujące, bo to charyzmatyczny zawodnik. W poprzednich klubach też był liderem. W naszej szatni są jednak inni świetni zawodnicy, którzy również dowodzą grupą na boisku - dodał Blanc.

Więcej o: